yedirenkcephe.com.tr
 
KURUMSAL
YEDİRENK TEKNOLOJİ
ÜRÜNLER
PROJELER
REFERANSLAR
PARTNERLER
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM
 Hakkımızda
 

Çağımızın altın kadar değerli metali alüminyum...

İmalat sektörünü birçok kolunda başarıyla ve oldukça fazla miktarlarda kullanılan alüminyum, toprağın altından çıktıktan sonra, evlerimize estetik katan bir malzeme olarak da kullanılıyor; Alüminyum Doğrama ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri olarak.

İşçilik, tecrübe, teknoloji ve yaratıcı fikirlerle buluşan alüminyum, insanlığı kendine hayran bırakan cephe sistemlerine, doğrama sistemlerine dönüşüyor. Bu sebeple günümüz inşaat sektörü, gerek mukavemet özellikleri, gerek ısı yalıtım becerisi gerekse estetik açıdan en uygun ve ekonomik olan alüminyumu kullanmayı tercih ediyor.

Mevsimsel koşullar ve ekonomik koşullar, bizi etkin ve verimli doğrama ve dış cephe kaplama sistemlerine yönlendirirken, gelişen teknoloji de alüminyum sistemlerinde birçok yenilik yaparak ısı yalıtımı ve dayanıklılığı en iyi seviyelerde, maliyetleri de giderek düşen sistemler geliştiriyor.
Bu sistemler usta ellerle ve ince işçilikle de buluşunca ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Tıpkı Yedirenk Tomaş Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemlerinde olduğu gibi.

Yedirenk Tomaş Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri, bu işi yıllardır laikiyle yürütmektedir. Sektörde uzun yıllar ayrı ayrı tecrübeleri olan Yedirenk Cephe ve Tomaş Cephe, 2007 yılında güçlerini birleştirerek Yedirenk Tomaş olmuşlar ve piyasaya yeni bir soluk getirmişlerdir.

Yedirenk Tomaş 1200 metrekarelik kapalı modern üretim tesisinde CNC kesme ve işleme makineleriyle, manuel kesme ve işleme makineleriyle ve nitelikli insan gücüyle yıllık ortalama 13.000 kg alüminyum dış cephe kaplama ürünü, ortalama 30.000 kg alüminyum doğrama ürünü işlemekte ve monte etmektedir. Ayrıca silikon dış cephe kaplaması da yapan firmamız birçok işletmenin ve konutun doğramalarını, dış cephelerini Türkiye'de en iyilerin arasında olan işçiliğiyle yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ülke genelinde, Yurt dışına alüminyum doğrama ihracı yapan sayılı firmalar arasında olan firmamız, 2009 yılı içinde yurt dışına ihraç miktarını artırarak ve ülke genelinde Pazar payını genişleterek, önümüzdeki ilk 5 yıl içinde kademeli olarak %50 büyüme hedeflemektedir.

Yedirenk Tomaş, kullandığı hammadde ve ara malzemelerle, işçiliğiyle, montaj ve montaj sonrası hizmetleriyle, teknik kadrosuyla ve yıllardır reel sektörde kazandığı deneyimiyle, alışılmış kalite tanımlarının dışına çıkarak, müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

2011 © Yedirenk Ana Sayfa | Site Haritası | İletişim
Tasarım ve Programlama : Webkent Yazılım